Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předseda Společnosti Parkinson, o.s. se představuje

 
 

Vážení kolegové – přátelé ve zbroji

Máme jednoho společného nepřítele, a to je Parkinson!

Dříve než se vám představím přijměte mojí omluvu za nepřítomnost na valné hromadě konané dne l4.11.2013, Opravdu to nešlo se zúčastnit. Nicméně i jako nový člen jsem výborem byl nominován do výboru , valná hromada mě zvolila do výboru a následně internetovým hlasováním valné hromady jsem byl zvolen předsedou.

Za projevenou podporu všem děkuji a věřím že ve mně vloženou důvěru vás všech nezklamu.

Mé jméno je Roman Pošta jsem ročník 1970 a s nepřítelem bojuji již šestým rokem. Bydlím v Kostelci nad Černými lesy společně s manželkou a synem v rodinném domku na náměstí. Můj profil v podobě profesního životopisu byl delegátům přednesen na valné hromadě a pokud bude místo v tomto čísle časopisu, tak se nebráním zveřejní na jeho stránkách.

V posledních více jak dvaceti letech se pohybuji povětšinou v soukromém sektoru v oboru služeb ,obchodu a stavebnictví.

O krásných vizích společné práce pro SP bylo jistě mými předchůdci popsáno spousta papíru a tak se o tom nebudu ani zmiňovat, berme to jako hotovou věc. Přeci nechceme válčit mezi sebou, ale chceme společného nepřítele donutit k ústupu a třeba i v budoucnu nad ním zvítězit.

Pokud má být SP funkční je třeba táhnout za jeden provaz a ještě na jednom konci!

Jelikož jsem v SP nový, dejte mi nějakou dobu hájení a čas se rozkoukat, vše si srovnat a udělat si vlastní názor. Pak doufám a věřím, že mé zkušenosti , znalosti a kontakty budu přínosem pro SP.

V první řadě ve zvolené funkci, bych chtěl se osobně představit v klubech a podiskutovat s vedením klubů a samozřejmě jejich členy o tom co je nejvíc pálí a co od nás jako vedení SP očekáváte.

Na brzkou shledanou u vás při návštěvě .

Roman Pošta předseda SP.


PS: příště již budu konkrétnější :-)

 Vydáno: 29.11.2013, 07:30 Rubrika: Dokumenty

 

pb230083.jpg

 

 

 

 

 

FOTO SETKÁNÍ ŠKRDLOVICE 2013